Акція "Турбота"

Дата: 03.10.2017 13:53

З метою посилення підтримки ветеранів, а також шанобливого ставлення до старшого покоління 29 вересня 2017 року учні та вчителі Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали вчителів ветеранів та привітали їх з Днем Вчителя, Міжнародним Днем громадян похилого віку та Днем ветерана.

Вчитель – просте, звичайне слово, яке щодня повторюємо і ми,  і наші діти. А скільки воно зберігає  в собі найкращих, незабутніх спогадів!  Скільки пов’язано  з ним вдячних перемог і звершень у кожної людини!

Він не тільки навчив нас писати й читати перші слова, але допоміг збагнути їх глибинний зміст, прищепив нам відповідальність обов’язку,  допоміг поступово знайти своє місце в житті.

Для нас вчитель – близька і дорога людина. Усі ми, сьогоднішні і колишні учні, щиро шануємо його. У кожної людини, хоч би ким вона не була, є вчитель. Ніхто, ніколи і ніде не ставав сам по собі вченим, мудрецем, художником, музикантом, чемпіоном. Тож велика подяка Вам, вчителі!