Акція "Турбота"
Дата: 03.10.2017 13:53
Кількість переглядів: 900
З метою посилення підтримки ветеранів, а також шанобливого ставлення до старшого покоління 29 вересня 2017 року учні та вчителі Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали вчителів ветеранів та привітали їх з Днем Вчителя, Міжнародним Днем громадян похилого віку та Днем ветерана.
Вчитель – просте, звичайне слово, яке щодня повторюємо і ми, і наші діти. А скільки воно зберігає в собі найкращих, незабутніх спогадів! Скільки пов’язано з ним вдячних перемог і звершень у кожної людини!
Він не тільки навчив нас писати й читати перші слова, але допоміг збагнути їх глибинний зміст, прищепив нам відповідальність обов’язку, допоміг поступово знайти своє місце в житті.
Для нас вчитель – близька і дорога людина. Усі ми, сьогоднішні і колишні учні, щиро шануємо його. У кожної людини, хоч би ким вона не була, є вчитель. Ніхто, ніколи і ніде не ставав сам по собі вченим, мудрецем, художником, музикантом, чемпіоном. Тож велика подяка Вам, вчителі!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04343197/789563c12b25d6a47cff861663db05a0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04343197/f27e5210fbddbc205036be37b27e770d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04343197/005c74d316c4080381d802598a45e1f8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04343197/2566b693fa48316cd85b0d6f47bcb2f9.jpg)
« повернутися