Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!

Дата: 06.12.2017 14:11
Кількість переглядів: 1032

До відома депутатів Шахівської сільської ради та посадових осіб місцевого самоврядування!

 

На виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», Національне агентство проводить вже другу щорічну інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!».

В межах інформаційної кампанії у 2017 році Національним агентством на основі нової редакції методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в кожній з областей України проводяться семінари-тренінги для широких кіл зацікавлених осіб, а також спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів "Прометеус" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

З урахуванням викладеного Національне агентство повідомляє про початок роботи безкоштовного навчального онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!»

Онлайн-курс розпочнеться 09.12.2017. Для участі у ньому необхідно зареєструватися на www.Prometheus.ore.ua. знайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (постійна адреса: https://eclx.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COIl01+2017ТЗ/about або goo.gl/lMfYnT) та зареєструватися на вказаний курс.

З Методичними рекомендаціями щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, затверджених рішенням НАЗК від 29.09.2017р. №839 можна ознайомитися на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано