День вчителя в Шахівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 03.10.2017 14:14

29 вересня 2017 року учні Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів привітали своїх вчителів з Днем вчителя.

Вітаємо наших педагогів з професійним святом — Днем вчителя. І бажаємо їм величезного особистого щастя і душевної рівноваги, терпіння і розуміння, зважених рішень і справедливих оцінок, люблячих учнів і гідної фінансової винагороди за нелегку вчительську працю.
Будні вчителя — це дитячі, дзвінкі голоси і допитливі очі, це знання у свідомості учнів, гармонія в душі, любов — у їхніх серцях. Так нехай же славиться у віках ім'я Вчителя, викликає повагу його праця, а в серцях учнів назавжди залишається щира подяка і непідробна дитяча вдячність.