День визволення України  від фашистських загарбників.

Дата: 28.10.2017 14:44

28 жовтня ми відзначаємо знаменну подію у житті нашої держави - 73-у річницю визволення України  від фашистських загарбників.

У цей день  багатомільйонний народ-переможець вшановує подвиг живих і пам’ять полеглих героїв. Адже саме надзвичайний героїзм та високий патріотизм, воїнська доблесть та ратна праця воїнів-визволителів дарували мир та злагоду на рідній землі.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя зупинив фашистську навалу, засвідчуємо глибоку повагу всім, хто в жорстоких боях виборював свободу і незалежність Батьківщини, мужньо чинив опір ворогу у підпіллі, самовіддано трудився в тилу.

Мільйони українців і людей інших національностей, різної віри, політичних поглядів та переконань на фронтах і в підпіллі поклали своє життя за нашу Батьківщину, за її волю.

Низький уклін вам за це, дорогі наші ветерани! У цей святковий день щиро бажаємо усім вам здоров'я, довгих років життя, оптимізму і витримки, мирного неба над головою.

Вічна слава воїнам, що полягли в боях за свободу і незалежність України!