Захисникам Батьківщини присвячуємо

Дата: 13.10.2017 14:56

Добропільською районною радою було оголошено конкурс малюнків серед дітей Добропільського району віком від 6 до 16 років, присвячений Дню захисника України, який проходив  з 21 вересня по 05 жовтня.

Треба зазначити, що участь у конкурсі прийняли 6 шкіл, в тому ж числі і Шахівська ЗОШ І-ІІ ступенів
      Кожна з робіт, по-своєму, радувала очі. Для залучення громадської думки, у понеділок - 09.10.2017, перед проведенням щотижневої апаратної наради було здійснено голосування серед працівників відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Комісія розглянула всі роботи учасників, врахувала підсумки громадського голосування. Критеріями, якими керувалися члени комісії при відборі переможця були: розкриття тематики, творчий підхід, охайність роботи, індивідуальність та особистість виконання.
      10 учасників отримають заохочення за участь у конкурсі, інші будуть відзначені Грамотами.

З роботами Шахівської ЗОШ пропонуємо ознайомитися нижче:
Інші роботи можно подивитися натиснув тут.