Інформаційно-методичні матеріали щодо проекту «Український донецький куркуль»

Дата: 11.10.2017 15:07

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ. Донецька обласна державна адміністрація оголошує про подовження терміну  прийому документів для проведення конкурсного відбору проектів, на реалізацію яких буде надаватись  безповоротна фінансова підтримка або часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 18 жовтня 2017 року  департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Конкурсний відбір буде проведено 02 листопада 2017 року.

Додаткова інформація за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, які надаються кандидатами для участі у конкурсі з надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів

Умови проведення конкурсного відбору проектів, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

Умови проведення конкурсного відбору проектів, на реалізацію яких  суб’єктам малого підприємництва буде надаватись фінансова підтримка