Шахівська сільська рада вітає з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 06.12.2017 15:07

Шановні працівники

органів місцевого самоврядування, депутати рад,

активісти самоврядованих органів!

Шахівська сільська рада від щирого серця вітає Вас з Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування - найбільш ефективна форма народовладдя. Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальної громади, за благополуччя та  створення комфортних умов для проживання її жителів. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об'єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною і квітучою, додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу. Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, великої творчої наснаги, здійснення планів і бажань.