Нарада клубних керівників Добропільського району.

Дата: 02.04.2018 11:58

30 березня 2018 року в читальному залі районної бібліотеки під керівництвом начальника відділу культури і туризму Добропільської райдержадміністрації Юлії Літвінової відбулася нарада з клубними працівниками району.
   Розпочинаючи нараду, Юлія Миколаївна прозвітувала про роботу галузі, подякувала працівникам клубних установ за роботу у 2017 році та озвучила пріоритетні напрямки роботи на 2018 рік. З клубними працівниками обговорено питання та визначено місце проведення районних заходів: Дня Європи та фестивалю сімейної творчості «Весела родина».
 Окрім того, у ході наради розглянуто питання щодо укладення колективних договорів. Роз’яснення з цього питання надала спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Пономарьова Г. М.
 Районним культурно-методичним центром надано клубним працівникам методичні рекомендації «Методика організації дозвілля різних вікових груп населення» та розробки сценаріїв.