Назустріч Великодню

Дата: 06.04.2018 13:00

Весну завжди чекають з неприхованою радістю . Її дихання відчувається у всьому: дзюрчанні струмочків, легкому пориві весняного вітерця, гомоні пташок, перших пахощах молодої травиці. Та найбільшу радість людям несуть весняні свята.  Великдень – одне з найважливіших свят року. Кожна господиня готує крашанки, писанки, смачні страви до святкового столу. Яйце стало символом сонця, нового життя, бо воно з давніх давен вважалося  чимось незвичайним, адже втілювало магічну силу.

На весняних канікулах у Шахівській школі була проведена цікава виставка учнівських поробок, присвячена Великодню. Активну участь взяли юні гуртківці «Народної творчості» (керівник Калашник Г.М.), «Основ екологічних знань»(керівник Строган О.М.), «Бісероплетіння» (керівник Куштейко Г.В.), «Народної творчості» (керівник Рібун Г.С.).