Дорожня карта для аграріїв Донецької області щодо пересування вагових та великогабаритних транспортних засобів дорогами загального призначення

Дата: 17.04.2018 09:16

З метою забезпечення якісного проведення організаційно - технологічних заходів щодо виконання весняно - польових робіт та збору врожаю в 2018 році облдержадміністрація надає для використання в роботі сільгосптоваровиробників всіх форм власності розроблену «Дорожню карту для аграріїв Донецької області щодо пересування вагових та великогабаритних транспортних засобів дорогами загального призначення», (далі - «Дорожня карта»).

Для більш зручного використання «Дорожня карта» розміщена на офіційному  департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації.