Долучайтесь до проекту "Всеукраїнський правовий диктант"!

Дата: 23.04.2018 13:48

Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області запрошує взяти участь у соціальному проекті "Всеукраїнський правовий диктант"!

25-26 квітня 2018 року Експертною юридичною службою за підтримки Міністерства юстиції України проводиться “Всеукраїнський правовий диктант”, який одночасно буде проходити в 24-х областях України.“Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати.

Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України. Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека. За результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України.

Для участі у "Всеукраїнському правовому диктанті" необхідно пройти обов'язкову реєстрацію на сайті: www.vpd.in.ua.

Підтримуємо на належному рівні Донецьку область!