Конкурс ідей для партнерства у краудфандинговій ініціативі «Культура. Спільнота».

Дата: 03.05.2018 11:25

Фонд «Відродження» оголошує нову краудфандингову ініціативу «Культура. Спільнота», у межах якої буде підтримувати проекти, на які надаватимуть кошти громадяни. Обсяг дофінансування - до 150 000 грн. Ініціатива діятиме до 31 грудня 2018 року.

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандингу - залучення коштів від громадян.

Завдяки підтримці Фонду, громадські організації, які реалізують проекти у сфері культури та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Пріоритет цього конкурсу - підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.

У конкурсі можуть брати участь організації з усіх регіонів України.

Конкурс триває постійно протягом 2018 року.

Для участі потрібно заповнити коротку заявку, що додається, з описом запропонованої ідеї та планів щодо краудфандінгової кампанії. Заповнену анкету слід відправити на електронну адресу: mykhaylova@irf.ua.

Дата збору заявок - 17.00 останнього робочого дня кожного місяця. До 15 числа кожного наступного місяця Фонд оголошуватиме про результати відбору заявок на участь у цій ініціативі.

Якщо заявку схвалено - заявнику потрібно залучити кошти від громадян на свій проект на (партнерській платформі ініціативи Фонду) або іншому краудфандинговому веб-сайті.

Термін підготовки та проведення кампанії - не більше 6 місяців від повідомлення від Фонду про партнерство.

Якщо кампанія завершилася успішно - Фонд фінансує проект громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандингу (але не більшій, ніж мета кампанії).

Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.

Контакти: Любов Михайлова, mykhaylova@irf.ua, Станіслав Лячинський, liachinskiy@irf.ua (Програмна ініціатива «Громадські ініціативи Нової України»), (044)461 97 09.

Анкета для організацій,

які планують краудфандінгові кампанії

з подальшим дофінансуванням від Міжнародного фонду “Відродження”

у межах конкурсу “Культура.Спільнота.”

Назва проекту (до 10 слів, які відображають суть)

Організація (ініціатива)

Область

Основний зміст проекту/ініціативи (мета, плановані заходи та результати - до 200 слів)

Яку суму ви плануєте зібрати на краудфандінговій платформі (обсяг – до 150 000 гривень)

На які саме витрати ви плануєте спрямувати зібрані кошти? (як кошти, зібрані шляхом краудфандінгу, так і суму, що дорівнює зібраній у якості  гранту від фонду)

Коли ви плануєте розпочати краудфандінгову кампанію (орієнтовна дата)

З якою краудфандінговою платформою плануєте співпрацювати?

Скільки днів (орієнтовно) триватиме ця кампанія?

Чи має команда проекту досвід проведення краудфандінгових кампаній (Так/ні)

Чи бажаєте ви взяти участь у тренінгу з проведення краудфандінгових кампаній?  (Так/ні)