Створення робочої групи для розробки Стратегії розвитку Шахівської об’єднаної територіальної  громади.

Дата: 04.05.2018 14:00

Шахівська сільська рада  анонсує початок роботи над Стратегією розвитку Шахівської об’єднаної територіальної  громади на 2019-2025 рік з урахуванням території та населення  Золотоколодязької сільської ради, яка згідно перспективного плану об’єднання територіальних громад буде приєднана до Шахівської об’єднаної територіальної  громади в кінці 2018 року.

На першому етапі проводиться створення робочої групи, яка буде  проводити аналіз основних соціально-економічних та демографічних тенденцій  на території громади, дослідження думки жителів  методом анкетування, визначати стратегічні та оперативні цілі  для підвищення конкурентоспроможності місцевої економіки, інвестиційної привабливості території громади, через ефективне використання ресурсів та реалізацію узгоджених інтересів влади, громади та бізнесу.

До складу робочої групи повинні ввійти відповідні фахівців виконавчого комітету ради, депутати, представники місцевого бізнесу, представники громадськості. Загальна кількість членів групи складає 25-30 осіб. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у робочій групі.

Строк формування складу робочої групи до 10 травня 2018 року.

За додатковою інформацією просимо звертатися до контактних осіб:

• Завідувач фінансово-економічного сектору Новікова Олена Миколаївна,  тел. 0502044428;
  • Завідувач юридичного сектору Штагер Наталія Юріївна, тел. 0951490732