Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 08.05.2018 10:43

7 травня 2018 року кандидати на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Шахівської сільської  ради склали іспит.

Присутніми на засіданні були:

Голова комісії: Шапко О.Л. - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Секретар комісії: Штагер Н.Ю. - завідувач юридичного сектору виконавчого комітету  Шахівської сільської ради.

Члени комісії:

Новікова О.М. - завідувач фінансово-економічного сектору виконавчого  комітету Шахівської сільської ради.

Омельченко А.Р. - начальник відділу "Центру надання адміністративних послуг" Шахівської сільської ради.

Батиг О.М. - завідувач сектору обліку та звітності виконавчого комітету  Шахівської сільської ради.

Бодрий О.А. - завідувач земельно-екологічного сектору виконавчого комітету Шахівської сільської ради.