З Днем народження!

Дата: 04.06.2018 09:12

З Днем народження вітаємо начальника відділу "Центр надання адміністративних послуг" Шахівської сільської ради Омельченко Анну Романівну!

У радісний і світлий День народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

З повагою,

колектив Шахівської сільської ради!

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?· ?????µ?? ???°???????¶?µ??????"