Відкрито пришкільний табір відпочинку.

Дата: 04.06.2018 11:11

1 червня 2018року в Шахівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося відкриття пришкільного  табору «Барвінчата» з денним перебуванням, це свято співпало з Міжнародним днем захисту дітей.

День почався з урочистої лінійки, на якій звучали пісні та  вірші про літо. Далі у програмі був конкурс дитячого малюнка на тему  «Мій рідний край». Сюжети дитячих малюнків відтворювали красу рідної природи. Найкращими визнали роботи таких дітей:  Антонь Анастасії, Калашник Варвари, Шапко Майї, Ілієнко Аліни, Шейко Вікторії . Потім  на дітей чекала віртуальна екскурсія до Барвінкової країни. Веселі та щасливі  діти поверталися додому.

Табір буде працювати до 21 червня 2018 року з 0800 до 1400.