Добропільський район, Донецька область

Круглий стіл на тему: «Навчальна програма для фермерів та молочних господарств «Сигнали корови».

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????????»???? ???????»; ???° ???µ????: ?«???°?????°?»?????° ???????????°???° ???»?? ???µ?????µ?????? ???° ?????»?????????? ?????????????°???????? ?«?????????°?»?? ?????????????»"

В рамках проведення ювілейної XXX Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018» (Національний комплекс «Експоцентр України» м. Київ,! проспект Академіка Глушкова, 1) 8 червня 2018 року відбудеться Круглий стіл; на тему: «Навчальна програма для фермерів та молочних господарств «Сигнали корови». Можливості для навчальних закладів.

К Р У Г Л И Й С Т І Л

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ ФЕРМЕРІВ ТА МОЛОЧНИХ ГОСПОДАРСТВ «СИГНАЛИ КОРОВИ».

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

08 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ, АГРО 2018, ПАВІЛЬЙОН № 1, КОНФЕРЕНЦ ЗАЛА 1

9:45-10:00      Реєстрація та початок

10:00-10:05    Вступне слово - Трофімцева Ольга Василівна, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції