Консультації та правова допомога.

Дата: 07.06.2018 14:23

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???????????»?????°?????? ???° ?????°???????° ???????????????°"

Шановні підприємці та мешканці Шахівської ОТГ

Норвезька рада у справах біженців в Україні рада запросити Вас на консультаційну сесію, яка буде проведена 12 червня   2018 року у приміщенні Шахівської сільської ради о 10.00 годині.

Під час групової консультаційної сесії будуть надані консультації та правова допомога з  питань оподаткування, кредитування, призначення пенсій та ведення підприємницької діяльності.

Консультації та правова допомога  надаються безкоштовно

«Гаряча» лінія NRC

0-800-302-007