До уваги платників податків!!!!

Дата: 15.06.2018 09:27

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????±?????????»?????????° ???????? ???? ???¤?? ?? ???????µ?????????? ???±?»?°?????? ????????????????"

Повідомлення

У зв’язку зі зміною  з 02 липня 2018 року  реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевого бюджетів, а також святковими та вихідними днями  28-29  червня 2018 року, Добропільська   ОДПІ   ГУ  ДФС  у  Донецькій   області   з метою уникнення нарахування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податкових зобов’язань рекомендує платникам податків сплатити  усі податки, збори та інші платежі, які заплановані до сплати у червні 2018 року, до 28 червня 2018 року.

Добропільська   ОДПІ   ГУ  ДФС  у  Донецькій   області