До уваги платників податків і зборів та єдиного внеску!

Дата: 15.06.2018 09:34

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????±?????????»?????????° ???????? ???? ???¤?? ?? ???????µ?????????? ???±?»?°?????? ????????????????"

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує про необхідність чітко дотримуватись при заповненні платіжних документів вимог Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24 липня 2015 року №666.

У разі перерахування коштів в рахунок погашення боргу, при заповненні призначення платежу у полі №2 друкується код виду сплати 140, якій символізує «Надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу / недоїмки з ______ (найменування податку, збору, платежу або внеску)».

Приклад 1 При сплаті заборгованості з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування поле "Призначення платежу" розрахункового документа заповнюється таким чином:

1) сплата суми недоїмки з єдиного внеску підприємством "Весна", що має код за ЄДРПОУ 12345678:

;140

;12345678

;Погашення заборгованості з ЄСВ

;

1 - службовий код ("*");

2 - код виду сплати ("140" - Надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу / недоїмки з єдиного внеску);

3 - код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату (підприємство "Весна", що має код за ЄДРПОУ 12345678);

4 - друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

5 - не заповнюється;

6 - не заповнюється;

7 - не заповнюється;

Приклад 2 При сплаті податкового боргу з податку на прибуток поле "Призначення платежу" розрахункового документа заповнюється таким чином:

1) сплата суми недоїмки з податку на прибуток підприємств та організацій підприємством "Маяк", що має код за ЄДРПОУ 12345999:

;140

;12345999

;Погашення заборгованості з податку на прибуток підприємств та організацій

;

1 - службовий код ("*");

3 - код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату (підприємство "Маяк", що має код за ЄДРПОУ 12345999);

4 - друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

5 - не заповнюється;

6 - не заповнюється;

7 - не заповнюється;

При заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками, наприклад:

*;140;код ЄДРПОУ/РНОКПП боржника;погашення заборгованості (інші відомості щодо платежу).

ВАЖЛИВО! Код виду сплати «140» проставляється виключно у разі наявності податкового боргу з податків і зборів або боргу (недоїмки) з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області пропонує платникам податків скористуватись загальнодоступним інформаційно-довідковий ресурсом ДФС України (далі - ЗІР), який допоможе самостійно знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

Інформація, розміщена в ЗІР, щоденно моніториться на відповідність діючому законодавству та актуалізується.

Скористайтесь ЗІР через офіційний веб-портал ДФС або безпосередньо в Інтернет мережі, зазначивши назву ресурсу, або адресу zir.sfs.gov.ua. Доступ до інформації без обмежень.

Добропільська  ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області