Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс ДФС України (ЗІР)

Дата: 15.06.2018 09:41

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???°???°?»???????????????????????? ?????????????°??????????-???????????????????? ???µ???????? ???¤?? ???????°?????? (????? )"

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області пропонує платникам податків скористуватись загальнодоступним інформаційно-довідковий ресурсом ДФС України (далі - ЗІР), який допоможе самостійно знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

Інформація, розміщена в ЗІР, щоденно моніториться на відповідність діючому законодавству та актуалізується.

Скористайтесь ЗІР через офіційний веб-портал ДФС або безпосередньо в Інтернет мережі, зазначивши назву ресурсу, або Доступ до інформації без обмежень.

Добропільська  ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області