Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році

Дата: 11.06.2018 12:27

Міністерство  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  оголошено проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування"  у 2018 році.

Тематика конкурсу:

1. Практики розвитку, засновані  на власних стратегіях, проектах  та ресурсах;

2. Формування  безпечного життєвого середовища;

3. Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.

Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики соціально-економічного розвитку територій.
  Учасники та переможці Конкурсу отримають суспільне визнання впроваджених інновацій, а також можливість обмінятися з колегами досвідом їх реалізації, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити та вдосконалити власні напрацювання.
  Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування та покращенню якості послуг, що надаються мешканцям громад.
Конкурс проводиться за методологією Ради Європи, яка успішно реалізовується в Україні з 2012 року.

До  участі  у конкурсі  запрошуються органи  місцевого самоврядування  всіх  рівнів.

Більш  детальна  інформація про  конкурс, а також  аплікаційні форми для  учасників  доступні нижче: