Документи, які потрібно подати для отримання пільги із земельного податку.

Дата: 20.06.2018 09:26

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????»?????? ???· ?·?µ???µ?»?????????? ???????°??????"

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що фізична особа, яка має підстави для отримання пільг щодо сплати земельного податку, подає контролюючому органу за місцем знаходження земельної ділянки заяву довільної форми про надання пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу:

• посвідчення особи з інвалідністю першої або другої групи;
  • пенсійне посвідчення (за віком);
  • посвідчення батьків багатодітної сім’ї (які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років);
  • посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»;
  • посвідчення особи, на яку поширюється дія Закону України від 22.10.93 р. № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», посвідчення «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (1 — 3 категорія).

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області