На Донеччині упереджено спробу перевезення через лінію зіткнення картин відомого українського художника Кікіньова В.М. вартістю понад 3,5 мільйонів гривень

Дата: 26.06.2018 09:38

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон проведення АТО ГУ ДФС у Донецькій області, які включені до складу Об’єднаних сил, спільно з працівниками СБУ та прикордонної служби України під час огляду на КПВВ «Новотроїцьке» автомобіля ГАЗ 330214 СПГ виявлено картини українського художника Кікіньова В.М. у кількості 210 штук орієнтовною вартістю понад 3,5 млн гривень, які водій вказаного транспортного засобу - мешканець м. Луганська на підставі документів з ознаками підробки намагався перевезти із тимчасово окупованої території.

Відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучено до прийняття законного рішення.