КПВВ «Мар`їнка»: упереджено спробу перевезення електротоварів з тимчасово окупованої території України

Дата: 04.07.2018 08:49

Співробітники спецпідрозділу податкової міліції ДФС, який залучений до складу Об’єднаних сил, спільно з працівниками прикордонної служби України 25 червня 2018 року під час несення служби на КПВВ “Мар’їнка” виявили факт порушення порядку переміщення товарів з тимчасово окупованої території України.

Під час огляду автомобіля під керуванням мешканця  м. Донецька було виявлено електротехнічні товари в асортименті (транзистори, конденсатори, амперметри та реле) орієнтовною вартістю 38,8 тис. грн, які він намагався приховано перевезти через лінію розмежування.

Відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучено до прийняття законного рішення.

ГУ ДФС у Донецькій області