Риболовне судно затримали на КПВВ «Новотроїцьке»

Дата: 04.07.2018 08:52

Співробітники спецпідрозділу податкової міліції  ДФС, який залучений до складу Об’єднаних сил, спільно з працівниками прикордонної служби України 25 червня 2018 року під час несення служби на КПВВ “Новотроїцьке” виявили факт порушення порядку переміщення товарів з тимчасово окупованої території України.

Під час огляду автомобіля під керуванням мешканця м. Донецька виявлено надувне риболовне судно «Колібрі» з двигуном ПЛД «Tohatsu» орієнтовною вартістю понад 63,0 тис. гривень, яке він намагався приховано перевезти через лінію розмежування.

Відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучено до прийняття законного рішення.

ГУ ДФС у Донецькій області