З Днем бухгалтера

Дата: 13.07.2018 13:08

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "16 ?»???????? ???µ???? ?±???????°?»???µ???°"

День бухгалтера відзначається щорічно 16 липня з 2004 року. Дата святкування вибрана на честь дня прийняття Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (16 липня 1999 року)

Вітаємо всіх бухгалтерів з професійним святом. Бажаємо, щоб ваша праця не здавалася одноманітною і нудною, щоб ви з легкістю впоралися з поставленими завданнями і досягали найвищих результатів. Нехай у вашому житті буде більше приводів для щирої радості і щастя, а робота завжди приносила задоволення.