Фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018»

Дата: 17.07.2018 12:15

Фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018»

Голосуємо!

Сьогодні, 16 липня 2018 р., стартує фінал ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018».

Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно).

Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Шановні українці,будемо вдячні за згуртованість, підтримку і єдність, якщо віддасте свій голос за село Золотий Колодязь в ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2018», адже сьогодні Золотий Колодязь – єдине село не тільки Добропільського району, а й всієї Донеччини, яке претендує на звання неймовірного в Україні.

Ще раз нагадуємо, для голосування заходьте на онлайн-ресурс  AgroPortal.ua і голосуйте за село Золотий Колодязь!

(щоб проголосувати тисніть на стрілочку біля назви села).

Бажаючі проголосувати можуть також це зробити за

Примітка: порядок сіл-конкурсантів генерується автоматично: чим більше голосів набирає конкурсант, тим вище в рейтингу він піднімається.