Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Більше ніж на 50 мільйонів гривень зросли надходження від користувачів корисних копалин Донеччини

Дата: 24.07.2018 10:24
Кількість переглядів: 657

Більше ніж на 50 мільйонів гривень зросли надходження

від користувачів корисних копалин Донеччини

Протягом першого півріччя 2018 року платники рентних платежів – надрокористувачі Донецької області спрямували до зведеного бюджету країни 239,3 млн грн, в тому числі до державного бюджету перераховано суму у розмірі 176,4 млн грн, до місцевих бюджетів надійшло – 62,9 млн гривень. Поточні показники на 27%, або на 51,1 млн грн перевищують сплачену торік суму рентної плати за користування надрами.

На Донеччині зареєстровано платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин 371 суб`єкт господарювання.

Фіскальною службою Донеччини постійно проводиться робота, спрямована на повноту та своєчасну сплату рентних платежів. Так, з початку року до ДФС України направлено інформацію щодо 36 суб’єктів господарювання, які не вносили, несвоєчасно вносили суми податкових зобов'язань з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин або не виконували податкових зобов'язань з цієї плати (протягом шести місяців), по яким рахується податковий борг у сумі 359,3 млн грн, для подальшого надання зазначених переліків до Державної служби геології та надр України щодо ініціювання питання зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами.

Звертаємо увагу платників рентної плати за користування надрами, що унікальний природно-ресурсний потенціал Донеччини при його ефективному використанні є однією з найважливіших передумов стійкого розвитку регіону та якості життя, і тенденція до зростання надходжень рентних платежів сприятиме його збереженню та відновленню.

 

Больше чем на 50 миллионов гривен выросли поступления

от пользователей полезных ископаемых Донетчины

В течение первого полугодия 2018 года плательщики рентных платежей – недропользователи Донецкой области направили в сводный бюджет страны 239,3 млн грн, в том числе в государственный бюджет перечислена сумма в размере 176,4 млн грн, в местные бюджеты поступило - 62,9 млн гривен. Текущие показатели на 27%, или на 51,1 млн грн превышают оплаченную в прошлом году сумму рентной платы за пользование недрами.

На Донетчине зарегистрировано плательщиками рентной платы за пользование недрами для добычи полезных ископаемых 371 субъект ведения хозяйства.

Фискальной службой Донецкой области постоянно проводится работа, направленная на полноту и своевременную уплату рентных платежей. Так, с начала года в ГФС Украины направлена информация относительно 36 субъектов ведения хозяйства, которые не вносили или несвоевременно вносили суммы налоговых обязательств по рентной плате за пользование недрами для добычи полезных ископаемых или не выполняли налоговых обязательств по этой плате (в течение шести месяцев), по которым числится налоговый долг в сумме 359,3 млн грн, для дальнейшего предоставления указанных списков в Государственную службу геологии и недр Украины относительно инициирования вопроса остановки действия специальных разрешений на пользование недрами.

Обращаем внимание плательщиков рентной платы за пользование недрами, что уникальный естественно-ресурсный потенциал Донецкой области при его эффективном использовании является одной из важнейших предпосылок устойчивого развития региона и качества жизни, и тенденция к росту поступлений рентных платежей будет способствовать его сохранению и возобновлению.

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано