Фахова допомога фахівців податкової служби

Дата: 30.07.2018 10:58

Фахова допомога фахівців Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області жителям сільської місцевості

Днями в Криворізькій сільській раді Добропільського району відбулась зустріч з громадянами з метою надання практичних порад по веденню господарської діяльності за участі заступника начальника Добропільського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Марії Шаповалової та начальника управління агропромислового розвитку Добропільської районної державної адміністрації Донецької області Ольги Андрійченко.

Під час заходу мешканцям Криворіжжя були надані роз’яснення податкового законодавства щодо оподаткування доходів, отриманих від господарської діяльності, та порядку використання земельних ділянок, наданих у власність для товарного сільськогосподарського виробництва, спрямованого на ведення такого виробництва на ринкових засадах, коли продукція виробляється для продажу, тобто споживання іншими членами суспільства.

Фахівці надали також оперативні відповіді за запитання громадян, які бажають започаткувати власну справу, та застерегли їх щодо передбаченої законодавством фінансової відповідальності у випадку провадження господарської діяльності без належного оформлення. Така діяльність є порушенням норм Господарського Кодексу України та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», за що передбачено відповідальність згідно ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення – її провадження без державної реєстрації як суб’єкта господарювання тягне за собою накладання штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 17000 грн. до 34000 грн.) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Такі зустрічі користі і зручні для жителів сільської місцевості, та будуть проводитись надалі.

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДФС у Донецькій області