Місцеві бюджети Донеччини за січень-червень 2018 року поповнились майже на 5,1 млрд гривень

Дата: 30.07.2018 11:01

Місцеві бюджети Донеччини за січень-червень 2018 року

поповнились майже на 5,1 млрд гривень

За січень-червень 2018 року місцеві бюджети Донецької області поповнились на 5 млрд 96 млн грн, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 723,8 млн грн, або на 17%.

Як і торік головним джерелом наповнення місцевої казни Донецької області залишається податок на доходи фізичних осіб (69%.). З початку року цього податку мобілізовано майже 3,5 млрд грн, що на 16% більше минулорічних показників за аналогічний період.

Також вагоме місце в наповненні місцевої казни займає плата за землю (8%), яка з початку року становить 416,7 млн грн, що майже на рівні відповідного періоду минулого року.

Крім того, представники спрощеної системи оподаткування перерахували до бюджету 364 млн грн (7,1%), що на 18% більше аналогічного періоду минулого року.

Також, з початку року до місцевих бюджетів надійшло 101 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Більшу частину відрахувань забезпечили платники м. Маріуполя – 1561,9 млн грн (31% від загальних надходжень до місцевих бюджетів), підприємці м. Покровськ та Покровського району поповнили бюджет на 696,4 млн грн (13,7%), м. Краматорськ - 512,4 млн грн (10%), м. Бахмут та Бахмутського району – 443,7 млн грн (8,7%).

Додаткові кошти, що надходять на рахунки місцевих громад Донеччини, працюють на поліпшення соціальних умов мешканців регіону. Досягти таких показників було б неможливо тільки зусиллями працівників фіскальної служби області без тісної співпраці з платниками та органами місцевого самоврядування.

Местные бюджеты Донетчины за январь-июнь 2018 года

пополнились почти на 5,1 млрд гривен

За январь-июнь 2018 года местные бюджеты Донецкой области пополнились на 5 млрд 96 млн грн, что по сравнению с аналогичным периодом в прошлом году больше на 723,8 млн грн, или на 17%.

Как и в прошлом году главным источником наполнения местной казны Донецкой области остается налог на доходы физических лиц (69%.). С начала года этого налога мобилизовано почти 3,5 млрд грн, что на 16% больше прошлогодних показателей за аналогичный период.

Также весомое место в наполнении местной казны занимает плата за землю (8%), поступления которой с начала года составляют 416,7 млн грн, что почти на уровне соответствующего периода прошлого года.

Кроме того, представители упрощенной системы налогообложения перечислили в бюджет 364 млн грн (7,1%), что на 18% больше аналогичного периода в прошлом году.

Также, с начала года до местных бюджетов поступило 101 млн грн акцизного налога с розничной продажи подакцизных товаров.

Большую часть отчислений обеспечили плательщики г. Мариуполя - 1561,9 млн грн (31% от общих поступлений в местные бюджеты), предприниматели г. Покровськ и Покровського района пополнили бюджет на 696,4 млн грн (13,7%), г. Краматорск - 512,4 млн грн (10%), г. Бахмут и Бахмутського района - 443,7 млн грн (8,7%).

Дополнительные средства, которые поступают на счета местных общин Донецкой области, идут на улучшение социальных условий жителей региона. Достичь таких показателей было бы невозможно только усилиями работников фискальной службы области без тесного сотрудничества с плательщиками и органами местного самоуправления.