Власники елітних авто Донеччини  поповнили місцеві бюджети майже на  2,2 мільйони гривень

Дата: 30.07.2018 13:05

Власники елітних авто Донеччини  поповнили місцеві бюджети

майже на  2,2 мільйони гривень

За шість місяців до місцевих бюджетів Донецької області сплачено майже 2,2 млн грн транспортного податку. У порівнянні з минулим роком надходження зросли на 1,26 млн грн, або на 134 відсотки.

Із загальної суми понад 1,1 млн грн надійшло від автовласників - юридичних осіб та майже 1,0 млн грн  - від фізосіб.

Основну частку від надходжень транспортного податку сплатили власники елітних авто м. Маріуполь (505 тис. грн), м. Покровськ (393 тис. грн) та м. Бахмут і Бахмутського району (376 тис. грн) Донецької області.

Нагадаємо, транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п'яти років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня. Ставка транспортного податку – 25 тисяч гривень на рік.

Фізичні особи повинні сплатити податок не пізніше 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, юридичні особи – щоквартально авансовими внесками до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Владельцы элитных авто Донетчины  пополнили местные бюджеты

почти на  2,2 миллиона гривен

За шесть месяцев в местные бюджеты Донецкой области уплачено почти 2,2 млн грн транспортного налога. По сравнению с прошлым годом поступления выросли на 1,26 млн грн,  или на 134 процента.

Из общей суммы свыше 1,1 млн грн поступило от автовладельцев - юридических лиц и почти 1,0 млн грн  - от физических лиц.

Основную часть от поступлений транспортного налога уплатили владельцы элитных авто г. Мариуполь (505 тыс. грн), г. Покровск (393 тыс. грн) и г. Бахмут и Бахмутского района (376 тыс. грн) Донецкой области.

Напомним, транспортный налог платят владельцы легковых автомобилей, с года выпуска которых миновало не больше пяти лет и среднерыночная стоимость которых составляет свыше 375 размеров минимальной заработной платы, установленной законом на 1 января. Ставка транспортного налога - 25 тысяч гривен на год.

Физические лица должны уплатить налог не позже 60 дней со дня вручения налогового уведомления-решения, юридические лица - ежеквартально авансовыми взносами до 30 числа месяца, который наступает за отчетным кварталом.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???»?°?????????? ?µ?»?????????? ?°?????? ???????µ?????????? ???????????????»?? ?????????µ???? ?±?????¶?µ???? ???°???¶?µ ???° 2,2 ?????»?????????? ?????????µ????