Щодо Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету

Дата: 06.08.2018 11:26

Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету  узгоджено з чинним законодавством. А саме із Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів”. Зокрема, зазначеним Законом передбачено розширення переліку категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, за рахунок дітей з багатодітних сімей, дітей з малозабезпечених сімей, дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї, та дітей, узятих на облік службами у справах дітей як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах. Такі діти мають право на отримання пільгової путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Більше інформації за