Шахівська громада
Добропільський район, Донецька область

Розпочато реєстрацію на 8-ий набір Відкритого Університету Реформ

 

   Відкритий Університет Реформ (спільний освітній проект Реанімаційного пакет) реформ і Центр) демократії та верховенства права, що проводиться за підтримки Уряду Швеції) оголошує восьмий конкурсний набір для молодих людей, які прагнуть долучитися до реформування країни, отримати теоретичні знання та практичні навички, необхідні для творення змін у громадському чи державному секторі.

  Цього разу Відкритий Університет Реформ підготував 3 місяці навчання та стажування в командах реформаторів, прогресивних громадських організаціях: цікаві заняття, лекції та тренінги, участь і залучення до організації публічних акцій, форумів, інших заходів організацій-учасниць Реанімаційного Пакету Реформ (далі РПР); спілкування з провідними експертами та фахівцями РПР. представниками влади, громадськими активістами га журналістами; можливість долучитися до проектної роботи.

    До навчання запрошуються молоді та вмотивовані люди, які прагнуть долучитись до реформування країни вже сьогодні; готові відвідувати суботні заняття та інші заходи впродовж трьох місяців: налаштовані пройти не менше 100 годин стажування у провідних громадських організаціях.

  Заявку на участь можна подати до 12 серпня 2018 року (включно) на . Відбір учасників Відкритого Університету Реформ здійснюється на конкурсній основі - найкращі кандидати будуть запрошені на співбесіду.

Навчання безкоштовне, почнеться 15 вересня 2018 року та проходитиме у місті Києві.

Виникли запитання – пишіть на oureforms@gmail.com, тема листа “Запитання. ВУР 8”« повернутися до списку новин