Посвячення новозбудованого поклінного хреста

Дата: 06.08.2018 14:27

2 серпня 2018 року, в день пам'яті святого пророка Божого Іллі, в селі Никанорівка  в самому центрі села, відбулося посвячення новозбудованого поклонного хреста. Хрест було виготовлено в Свято-Успенській Святогірській Лаврі і встановлено зусиллями місцевих жителів. Благочинний Добропільского округу протоієрей Леонід Доценко в співслужбі духовника протоієрея Юрія Фещука і настоятеля приходу пророка Божого Іллі села Никанорівка протоієрея Сергія Кравченко здійснив чин посвячення хреста.
   За богослужінням співав хор вихованців недільної школи «Духовный Цвет» Свято-Казанского храма м. Білозерське.   Був відслужений молебень святому пророку Іллі, після якого  всіх присутніх окропили святою водою.

Благочинний батько Леонід привітав всіх зі святом і побажав Божої допомоги з молитвами пророка Іллі збудувати одноіменний православний  храм.
   На цю подію завітали не тільки парафіяни, але і більшість жителів села. Також була присутня староста села Іваняк Віра Володимирівна.
  По закінченню богослужіння священники роздали іконки, молитву і акафіст із житієм святого пророка Божого Іллі. Були запропановані частування на честь святкування  небесного заступника села.