Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

У січні-липні 2018 року Центрами обслуговування платників Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надано майже 8 тисяч адміністративних послуг

Дата: 14.08.2018 15:21
Кількість переглядів: 674

   ? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???????? ????????????????"

   

    Протягом січня - липня  2018 року до Центрів обслуговування платників Добропільської  ОДПІ  звернулось більше 9 тисяч відвідувачів. За цей період надано 7794  адміністративних послуги.

    Найбільш популярною є послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 3599  платників.

    Також зареєстровано 61 реєстратор розрахункових операцій, 324 книги обліку розрахункових операцій та 89 розрахункових книжок. Видано 2380 довідок про суми виплачених доходів та утриманих податків та 158 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 449 суб'єктів господарювання, 278 суб'єкти господарювання були зареєстровані платниками єдиного податку. Крім цього, зареєстровано 324 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників  єдиного податку.

    Зазначимо, що в Центрах обслуговування платників Добропільської  ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо.

    На інформаційних стендах та в буклетах розміщено максимально необхідну інформацію, що дозволяє якісно обслуговувати платників податків та значно скоротити час на надання послуг.

    Для платників, які подають звітність в електронному вигляді в «Кабінеті платника»  встановлено комп'ютери, які підключені до мережі Інтернет, а також надаються консультації та практична допомога під час відправки електронних звітів.

    Нагадуємо, що Центри обслуговування платників створені з метою забезпечення комфортних умов платникам при отриманні адміністративних послуг та надання якісної податкової допомоги, кожен має можливість вирішити нагальні питання  та отримати необхідну інформацію за допомогою кваліфікованих працівників ЦОП

    Центр обслуговування платників Добропільської  ОДПІ знаходиться за адресою:   м. Добропілля, провулок Європейський, 4 Телефон консультанта – модератора: (06227) 2-88-74.

    Центр обслуговування платників Олександрівського відділення Добропільської  ОДПІ знаходиться за адресою: смт. Олександрівка,  площа Олександра Невського, 3 Телефон консультанта – модератора: (06269) 2-15-54.

 

Відділ обслуговування платників

                                                                                                                 Добропільської  ОДПІ

                                                                                                                             ГУ ДФС у Донецькій області

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано