Увага! Вакансія вчителя фізики.

Дата: 15.08.2018 14:48

Фото. Кабінет фізики (обладнаний мультимедійною дошкою та спеціальним обладнанням)

Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів запрошує на роботу вчителя фізики.

•    Вимоги: профільна вища педагогічна освіта або профільна вища педагогічна освіта зі спеціалізацією «Інформатика» , вміння роботи на ПК, фахові знання на сучасному рівні, бажання використовувати нові підходи до навчання, використання інтерактивних технологій в навчально-виховному процесі, вміння користуватись мультимедійними засобами навчання, прагнення до самоосвіти та бажання працювати з дітьми.
  • Обов’язки: виконання обов`язків вчителя фізики, добре володіння навичками роботи в організації учнівського колективу.

Більше інформації можна отримати за телефоном: 099-713-20-03.

Контактна особа: Заступник директора з НВР Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Паничева Алла Михайлівна.