Професійне навчання - одна із активних форм сприяння зайнятості населення

Дата: 22.08.2018 10:47

Добропільський міський центр зайнятості тісно співпрацює з Шахівською об’єднаною територіальною громадою. Стали традиційними щотижневі візити фахівців центру зайнятості до громади, а 21 серпня 2018 року в Шахівській ОТГ відбувся виїзний захід «Презентація послуг з професійного навчання».

Метою заходу стало надання інформації про сутність та переваги професійного навчання за допомогою служби зайнятості, можливість підтвердження неформального навчання і отримання ваучера.

«Якщо ви втратили роботу або ж ви відчуваєте, що хочете займатися чимось кардинально іншим, змінюйте ситуацію. Не бійтеся змін і сміливо крокуйте уперед. За великого бажання та старання людина може досягти чого завгодно» - наголосила начальник відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Наталія Ткаченко.

Учасників заходу ознайомили з переліком професій, за якими організовується професійне навчання, зокрема, в центрах професійно – технічної освіти державної служби зайнятості.

Презентацію відвідали  23 особи, з них 9 безробітних  замислились над отриманням нової професії.