Шановні голови фермерських господарств та керівники сільськогосподарських підприємств

Дата: 28.08.2018 11:22

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???µ???????°???? ???»?? ???µ?????µ??????"

Запрошуємо Вас прийняти участь у Регіональному семінарі з питань надання практичних порад для фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств щодо збереження землі, оптимізації оподаткування та впровадження новітніх змін в земельному законодавстві.

Семінар відбудеться 31.08.2018 об 12-00 за адресою:

м. Добропілля,

вул. Московська,1 (2 поверх, зала засідань райдержадміністрації).

Семінар буде проведений за участю:

• Ткачової Ельвіри Володимирівни— головного редактора журналу «АгроРRО», експерт ГО «Інститут податкових реформ» з питань оподаткування сільськогосподарських товаровиробників;
  • Норочевського Олександра Олександровича - адвоката, радника з земельних питань ГС «Аграрний союз України».
  • Андрійченко Ольги Павлівна - начальника управління агропромислового комплексу Добропільської райдержадміністрації.
  • Зоца Сергія Сергійовича - заступника начальника відділу у Добропільському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.

Звертаємо Вашу увагу,що семінар проводить

журнал "Агро Про" (м. Київ) вартість навчання - 300грн. з 1 учасника.

Реквізити для сплати:

Донецьке регіональне відділення Спілки землевпорядників України

ЄДРПОУ 25119185

р/р № 26006300107339

в ТВБВ № 10004/063 філії - Донецьке обласне управління АТ "Ощадбанк"

Голова Відділення - Штагер Дмитро Олександрович

У платіжному дорученні указати призначення платежу: Оплата за участь у семінарі з правових питань

З повагою,

Донецьке регіонадьне відділення спілки землевпорядників України !