Вітаємо сім'ю Олійника Максима та Гнусіної Катерини з народженням сина!

Дата: 29.08.2018 10:06

В рамках реалізації проекту "Здорова дитина - щаслива мати", передбаченого Програмою соціально-економічного розвитку Шахівської ОТГ на 2018 рік, новонароджені жителі Шахівської громади продовжують отримувати подарунки. Цього разу подарунки отримала сім'я Олійника Максима та Гнусіної Катерини. Вітаємо щасливих батьків з народженням сина.

У Вашій родині трапилася чудова подія. У Вас народився син! Малюкові всього лише кілька днів від народження, а Ви, мамо і тато, вже пишаєтеся ним і напевно будуєте плани на майбутнє. Так нехай же всі Ваші очікування неодмінно збудуться! Нехай Ваш хлопчик росте здоровим, міцним, розумним, сильним і сміливим! Нехай мине багато років і він стане справжнім чоловіком, буде Вашою опорою, Вашою радістю і гордістю! А Вам, молоді батьки, ми бажаємо побільше терпіння, сил, мудрості – адже ростити і виховувати дітей непросто, але, ми впевнені, Ви впораєтеся на «ура»!

З повагою,

виконавчий комітет Шахівської сільської ради!