Перший дзвоник пролунав в Шахівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 05.09.2018 13:54

3 вересня 2018 року в Шахівській загальноосвітній школі I-III ступенів  відбулося свято Першого дзвоника та початку навчального року. Цього року першокласники прийдуть у Нову українську школу.

На заході були присутні сільський голова Кучеріненко Володимир Миколайович, старости сіл Шахівської сільської ради Сацура Володимир Миколайович та Махниборода Андрій Сергійович, голова Добропільської районної ради Бєлянкіна Тамара Миколаївна.  Від імені Донецької обласної державної адміністрації виступив Олег Безкровний, начальник відділу енергоефективності та енергозбереження Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації, який побажав всім школярам успіхів у навчанні, впевненості у власних силах, яскравих відкриттів і вірних друзів, а вчителям і батькам – гордості за своїх дітей та учнів!