Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Четверта національна аграрна Конференція «Мільйон із гектара» пройде 27 вересня, в рамках виставки AgroExpo в місті Кропивницький.

Дата: 10.09.2018 13:06
Кількість переглядів: 966

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????????µ???µ???????? ?????»???????? ?· ???µ?????°???° 2018"

 

   Львів, Дніпро та Запоріжжя передають естафету проведення національної аграрної конференції «Мільйон із гектара» місту Кропивницький. Організатори події – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» – повідомляють про активну реєстрацію на участь у конференції, що відбудеться 27 вересня в рамках виставки «AgroExpo».

   Програма конференції «Мільйон із гектара» орієнтована на найперспективніші ніші агровиробництва на малих площах. Таким чином, участь у події цікавить і малих виробників з обмеженим доступом до земельних ресурсів, і великі аграрні компанії, які все частіше звертають увагу на можливості диверсифікації структури свого виробництва. Подія у Кропивницькому не буде винятком, й до уваги фермерів та інвесторів спікери-практики представлять широкий спектр напрямків ефективного виробництва на невеликих площах.

   Ідея конференції: надати виробникам сільськогосподарської продукції максимально широкий спектр інформації про можливості диверсифікації свого виробництва через нішеві напрямки на мінімальній площі та з максимальною маржинальністю.

   Основна тематика: нішеві зернобобові, олійні, плодові, ягідні, овочеві культури, грибівництво, лікарські трави, розведення кроликів, кіз, свійської птиці, равликів, бджільництво, зелений туризм, органічне виробництво тощо.

   Особливості програми: повна відсутність рекламних доповідей (100% презентацій – інвестиційні та технологічні від експертів-практиків).

   Учасники конференції: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних і плодоовочевих культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво або ж розпочати його на мінімальній площі).

   Ключові організаційні моменти:

   - для виробників сільськогосподарських культур передбачений пільговий реєстраційний внесок;

   - заявки на участь у конференції будуть прийматися до 23 вересня включно.

Програма події, умови участі та інша детальна інформація розміщена на

З питань щодо участі в конференції, будь ласка, звертайтеся до проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

+380 96 5836323 - Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com 

+380 67 6343980 - Олександр Хорев, fruit.chief@fruit-inform.com   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано