Увага! Відбудеться семінар для платників податків

Дата: 11.09.2018 15:35

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???µ???????°?? ?«?????????°?»?????? ???????°?????? ?????????°?????????°?????? ?????????µ?????? ???????°???????? ?? ?·?±????????, ?µ?????»???????????????? ???????°?????? ???° ???µ?????????? ???»?°????. ???µ???????????°?????° ?????»?°???° ???????°????????, ?·?±????????, ???µ???????°???????????? ???»?°???µ?¶????: ???°???»???????? ???° ?????????????????°?»????????????. ???µ???»?°???????°?????? ?????????????? ?????????°??????: ???????°?????????° ?·?????¶???°?»"

Покровсько-Добпропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області запрошує платників податків на семінар «Актуальні питання оподаткування місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати. Несвоєчасна сплата податків, зборів, неподаткових платежів: наслідки та відповідальність. Декларування доходів громадян: податкова знижка», який відбудеться 14 вересня 2018 року о 10-00.

Лектори: фахівці Покровсько-Добпропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області, Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області.

Місце проведення: м. Покровськ, вул. Маршала Москаленка, буд. 149, приміщення конференц – залу Покровського педагогічного коледжу (2 поверх).

Покровсько - Добропільське управління

ГУ ДФС у Донецькій області