ІІІ ЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ «ЕКОЛОГІЯ ПРОМИСЛОВОГО РАЙОНУ»

Дата: 17.09.2018 10:59

14 вересня в Краматорську в Саду Бернацького відбувся ІІІ екологічний Форум «Екологія промислового регіону». Його організатором та ініціатором стала Донецька облдержадміністрація. Участь у заході взяли перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський, директор департаменту екології та природних ресурсів Сергій Натрус, Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, чиновники, голови міст та районів та представники екологічних організацій. Шахівську сільську раду представляла делегація на чолі з в.о. сільського голови Омельченко Людмилою Юріївною.

Учасники Форуму мали можливість оглянути екологічні виставки техніки, новітніх технологій, екологічних послуг. Зокрема, можна було побачити, як працюють екологічні лабораторії департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

На заході були створені окремі секції за тематичними напрямками – «Атмосферне повітря та моніторинг», «Поводження з відходами», «Водні ресурси», «Природно-заповідний фонд, екологічне виховання та екотуризм». Кожне місто та район демонстрували свої досягнення в заходах щодо збереження водних, земельних, природних ресурсів та атмосферного повітря.

Коментарі:

Анонім
2018-09-17 15:37:20

Доброго дня!Нажаль, Ви невірно вказали назви та форми власності підприємств на інформаційних стендах!