Робота над Стратегією розвитку Шахівської об’єднаної територіальної  громади на 2019-2025 рік

Дата: 04.10.2018 15:04

Шановні  мешканці громади!

Розпочата  робота над Стратегією розвитку Шахівської об’єднаної територіальної  громади на 2019-2025 рік .

Запрошуємо всіх бажаючих, небайдужих, активних, зацікавлених  громадян прийняти участь у опитуванні  для визначення основних проблем, які на Вашу думку існують в громаді.

Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначені пріорітетних завдань та шляхів розвитку Шахівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Долучитись до опитування для заповнення анкети ви зможете звернувшись до Шахівської сільської ради, або до старост сіл за наступними адресами:

- с. Шахове, вул. М.Ф.Чернявського, б. 14;

- с. Володимирівка, вул. Центральна, б.51;

- с. Никанорівка, вул. Миру, б. 50;

- с. Новоторецьке, вул. Гагаріна, б.15.