"Осінь життя"

Дата: 08.10.2018 14:35

29 вересня у Никанорівському сільському будинку культури було проведено захід  до  Міжнародного дня людей похилого віку. На усіх гостей чекала концертна програма за участі вокального гуртка «Дзвіночки».

Староста Іваняк В.В. взяла участь у святковій зустрічі і звернулася до поважних гостей зі словами глибокої шани та висловила побажання здоров’я, злагоди і довголіття. Також вона не забула привітати з Всеукраїнським днем бібліотек, який відзначають 29 вересня, бібліотекаря Никанорівського СБК Єфременко О.М. і Куршакову Н.М., яка теж працювала в цій бібліотеці, а зараз вона вже пенсіонерка.

Після цього для гостей провели безпрограшну лотерею, що вже стало традицією в Никанорівському СБК. Організатори заходу подарували пенсіонерам увагу та віру в те, що «осінь життя» - це чудова пора, кожен день якої потрібно цінувати та дивитися у майбутнє із оптимізмом і надією!