Свято ветеранів в селі Новоторецьке

Дата: 08.10.2018 15:46

6 жовтня 2018 року в адмінбудівлі Шахівської сільської ради с. Новоторецьке відбувся захід присвячений Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана.

На святі були присутні гості із сіл Новоторецьке та Володимирівка. Староста с. Новоторецьке Андрій Сергійович Махниборода разом з головою ветеранської організації Воєводою Ніною Іванівною та членом Добропільської жіночої організації Мартиненко Валентиною Федорівною привітали почесних гостей зі святом. Багато побажань та слів подяки прозвучало. Гості згадували минулі роки, співали пісні та розповідали цікаві історії із життя.  Також на гостей чекала виставка робіт майстринь: Мартиненко В.Ф., Гамій Н.В., Віткалової О.Я., Пічаджи Я.К.

Весело та цікаво минуло свято.