В ПРИМІЩЕННІ ЦНАП ВСТАНОВЛЕНО POS-ТЕРМІНАЛ ОЩАДБАНКУ! !

Дата: 31.10.2018 21:58

Для зручності оплати адміністративного збору у  відділі "Центр надання адміністративних послуг" Шахівської сільської ради встановлено платіжниий термінал, який дозволяє відвідувачам ЦНАП проводити платежі з допомогою пластикових карток миттєво. Встановленню таких терміналів передувало підписання договору еквайрінгу з АТ «Ощадбанк». Відтепер відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги банківською карткою не виходячи із ЦНАПу. Безперечно, такі новації допоможуть комфортніше замовити платну адміністративну послугу та заощадити час відвідувачів.

Зареєструвати громадянам бізнес та нерухомість, отримати адміністративні та паспортні послуги, інші дозвільні процедури можна оперативніше за допомогою платіжної картки.
Крок за кроком будуємо безпечну, сучасну, європейську, сервісну  громаду орієнтовану на потреби громадян!