ПО ПАСПОРТ - ДО ЦНАП

Дата: 13.11.2018 01:19

З 2 листопада 2018 року відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шахівської сільської ради  розпочав прийом заяв  громадян  на оформлення та видачу паспортів громадян України у формі ID картки та паспортів громадян України для виїзду за кордон.

Для наближення паспортних послуг до населення громади в квітні 2018 року сільською радою за кошти місцевого бюджету було придбано робочу станцію для оформлення та видачі паспортів.

В кінці липня було створено комплексну систему захисту інформації до якої підключено робочу станцію.

З серпня по вересень тривала процедура укладення договору доручення на часткову обробку персональних даних, надання уповноваженим суб’єктам доступу до інформації Єдиного державного демографічного реєстру з Державною міграційною службою України.

Після підписання договору команда відділу ЦНАП проходила стажування у Добропільському відділі ГУ ДМС України у Донецькій області

Відтепер у ЦНАПі жителям Шахівської громади надаватимуть наступні адміністративні послуги:

- Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку

- Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року

- Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України у формі картки

- Оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон (з безконтактним електронним носієм)

- Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у зв'язку з обміном.

Що необхідно зробити, щоб отримати паспорт:

1. Узяти паспорт з реєстраційним номером облікової картки платника податків (ІПН) і прийти до відділу ЦНАП Шахівської сільської ради

2. Подати потрібні документи

3. Сплатити послугу (на місці)

4. Сфотографуватися (на місці)

5. Після отримання SMS, прийти і забрати свій паспорт в ЦНАПі Шахівської сільської ради.

На кожну адміністративну послугу Головне Управління ДМС України у Донецькій області розробило інформаційні картки, які оприлюднені на сайті ЦНАПу. В них описані законодавчі підстави та перелік документів для отримання адміністративної послуги.

Вартість та строк надання послуг

Оформлення і видача паспорта громадянина України у формі ID – картки вперше після досягнення 14-річного віку є безкоштовним.

За оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі картки стягується адміністративний збір у розмірі:

• 366 грн. – терміновий (10 робочих днів);

• 279 грн. – нетерміновий (20 робочих днів).

За оформлення та видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон стягується адміністративний збір у розмірі:

• 810. 32 грн. – терміновий (7 робочих днів);

• 557. 32 грн. – нетерміновий (20 робочих днів).

Для отримання вказаних послуг можна записатись попередньо на прийом до адміністратора ЦНАП на рецепції.