Щодо програми здешевлення кредитів

Дата: 26.11.2018 10:43

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2018 № 918 «Про визначення таким, що втратив чинність, пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 254» знято обмеження щодо можливості у 2018 році отримувати компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами лише позичальниками, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень.

Прийняття постанови надає можливість всім суб’єктам господарювання, які відповідають умовам Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300, скористатись програмою державної підтримки за залученими в банках коротко- та середньостроковими кредитами.